Animacje dla dzieci

Animacje mają na celu integrację dzieci, a nasze programy zawierają elementy wesołej rywalizacji, drużynowego zaangażowania oraz dobrej zabawy. Animacja to wszelkie formy aktywizacji i zachęcania do wspólnego spędzania wolnego czasu. Kreatywny czas wolny to ważny element w życiu każdego dziecka. Na naszych animacjach najważniejsza jest atmosfera – to właśnie ona umożliwia nam budowanie relacji między dziećmi, a animatorem. Podczas trwania animacji korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który urozmaica zabawy i zachęca do udziału również rodziców. Sprzęt jest bezpieczny i dostosowany zarówno do mniejszych, jak i większych uczestników.

Każde dziecko uwielbia świętować swoje urodziny. Dla dziecka ważne są nie tylko prezenty, lecz również wyjątkowy klimat i zabawa. Zadaniem animatorów jest zapewnić niezapomniane wrażenia podczas dziecięcego wydarzenia.

Jakie imprezy dla dzieci organizujemy?

Urodziny

Każde dziecko uwielbia świętować swoje urodziny. Dla dziecka ważne są nie tylko prezenty, lecz również wyjątkowy klimat i zabawa. Zadaniem animatorów jest zapewnić niezapomniane wrażenia podczas dziecięcego szaleństwa.

Komunie

Komunia święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka, a urozmaicenie tego dnia o zabawy i atrakcje zapewni niezapomniane wspomnienia. Animacje podczas komunii pozwalają dzieciom na swobodną, radosną zabawę w gronie rówieśników. Animacje prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, którzy zajmują się najmłodszymi, organizując gry zabawy zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu.

Wesela

Animacje weselne dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, którzy opiekują się najmłodszymi uczestnikami, prowadząc gry, zabawy i tańce zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. Animacje weselne pozwalają dzieciom na swobodną, tym samym umożliwiając rodzicom możliwość zabawy na parkiecie. Młoda para zapewniając swoim gościom zorganizowane animacje, może cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Wydarzenia przedszkolne / Wydarzenia szkolne

Aby urozmaicić najmłodszym naukę w szkołach i przedszkolach, proponujemy kreatywne animacje. Razem z nauczycielami oraz wychowawcami wybierzemy najlepsza tematykę oraz scenariusz wydarzenia. Proponujemy spotkania okolicznościowe takie jak: wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, bal andrzejkowy, Dzień Dziecka czy powitanie wakacji. Imprezy prowadzą wykwalifikowane osoby, często z wykształceniem pedagogicznym. Poza tematycznym scenariuszem dodatkowo proponujemy szereg atrakcji dodatkowych takich jak: dekoracje, sprzęt nagłaśniający, dmuchańce czy usługi cateringowe.

Imprezy okolicznościowe

Wszędzie tam, gdzie jest przestrzeń dla dziecka świetnie sprawdzi się animacja. Każda okazja jest dobra do zabawy!

Piana Party – wyjątkowa mokra impreza w plenerze

Podczas piana party prowadzimy szalone animacje, pokaz zumby czy wyjątkową bitwę na balony z wodą. Dzięki specjalnej wytwornicy stworzymy prawdziwe wodospady piany. We wskazanym miejscu przygotujemy specjalnie wydzieloną i zabezpieczoną strefę zabawy w pianie. Piana posiada wszelkie atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo użycia. Gwarantujemy, że uśmiech i niezapomniane wrażenia pojawi się na twarzach wszystkich uczestnikach wydarzenia.