O firmieNa rynku eventowym działamy od 2014. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w najrozmaitszych realizacjach.  

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez integracyjnych, tematycznych, pikników i festynów, uroczystości rodzinnych, a także szkoleń i konferencji. 

Znajdą u nas Państwo szeroki wachlarz usług od imprez dla najmłodszych, po tych już całkiem dorosłych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, dopasowując ofertę również do uwarunkowań pogodowych i świątecznych. 

Do każdego projektu podchodzimy z zapałem i pasją. Staramy się, aby nasze propozycje były oryginalne i niepowtarzalne. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i stałej współpracy, dlatego dużą uwagę przykładamy do jakości świadczonych przez nas usług. 

W zależności od charakteru imprezy dbamy o dobry humor uczestników, budowanie zespołowej atmosfery, rozwijanie umiejętności współpracy, czy też po prostu świetną zabawę. 

Wystarczy skontaktować się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby w profesjonalny i rzetelny sposób zorganizować wydarzenie, które zakończy się sukcesem.

Aleksandra Jankowska - ENjoy

Aleksandra Jankowska

Natalia Sadowska - ENjoy

Natalia Sadowska

Nasz Facebook