Dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń team buildingowych i wyjazdów firmowych, od przygotowania spersonalizowanego scenariusza i atrakcji dodatkowych po wybór kierunku wyjazdu i różnorodnych form promocji wydarzenia. Imprezy firmowe dają możliwość zbudowania relacji między pracownikami, tym samym gwarantując większy sukces w pracy.

Przygotowane przez nas formy zabawy dostarczają uczestnikom pozytywnych wrażeń oraz pomagają w budowaniu zgranych zespołów w firmach. Poprzez proponowane atrakcje uczestnicy wspólnie dążą do realizacji wyznaczonych w zabawie celów, co kształtuje ich efektywną współpracę. Jesteśmy otwarci na organizację spotkań integracyjnych dla firm w dowolnej, preferowanej przez klienta formie.

Organizowane przez nas wydarzenia są okazją do promocji firmy, wymiany doświadczeń między Tobą a Twoimi współpracownikami i partnerami oraz miejscem do wspólnej integracji.

Imprezy integracyjne / tematyczne

Podczas każdej imprezy tematycznej gwarantujemy indywidualnie dobrany scenariusz, obsługę doświadczonego konferansjera wraz z asystentkami, scenografię dobraną do tematyki, w tym stroje dla prowadzących oraz zaplecze techniczne wraz z obsługą techniczno-muzyczną.

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe to rodzaj wydarzenia na świeżym powietrzu, podczas którego pracownicy mogą dołączyć do zabawy wraz ze swoim rodzinami. Taka forma imprezy umożliwia integrację pracowników, dodatkowo realizując cele marketingowe i PR-owe. Organizujemy pikniki firmowe ogólne i tematyczne, wykorzystując oryginalne pomysły dostosowane do potrzeb i budżetu klienta. Poza spersonalizowanym scenariuszem eventu proponujemy szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, tworząc przestrzeń do zabawy dla każdego uczestnika.  W ramach stref dziecka organizujemy szereg gier i zabaw, które wcześniej ustalamy wraz z organizatorami wydarzenia. Zapewniamy kompletne wsparcie dla firm także w zakresie dekoracji, sesji zdjęciowych i nagłośnienia.

Akcje promocyjne

Akcje promocyjne to zorganizowane działania, które mają na celu promowanie danego produktu lub marki, dodatkowo aktywizując konsumentów.  Po wspólnym określeniu celu kampanii nasz zespół  przygotuję strategię promocyjną, która doskonale wypromuje założone przez klienta wartości. Zorganizujemy profesjonalne samplingi z hostessami, happeningi czy degustacje.

Eventy okolicznościowe

Każda okazja do wspólnej zabawy jest dobra.  Wydarzenia okolicznościowe takie jak wigilie firmowe, wieczory andrzejkowe czy bale karnawałowe to doskonała możliwość do integracji zespołu pracowników.