Dla hoteli

Animacje pozwalają zagwarantować pozytywny wizerunek obiektu . Animacyjny harmonogram zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych gwarantuje integrację, zadowolenie oraz chęć powrotu do miejsca wypoczynku turystów.  Prowadzimy zaplanowane animacje, dobrane indywidualnie do walorów i możliwości obiektu. Animatorzy hotelowi to ludzie z pasją, otwartością i twórczymi zdolnościami. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Stała współpraca w sezonie

Animacje nie tylko w wakacje! Obiekty turystyczne zachęcają do wypoczynku również w okresie ferii zimowych czy długich okolicznościowych weekendów. To świetna okazja by urozmaicić ofertę o tematyczne animacje.

Wynajem atrakcji

Poza programem animacyjnym proponujemy szereg dodatkowych atrakcji, w tym wynajem sprzętu dmuchanego, prowadzenie tematycznych warsztatów oraz zaskakujących pokazów.

Szkolenia animatorów

Organizujemy szkolenia dla animatorów hotelowych. Podczas szkolenia każdy z uczestników dowie się, czym jest animacja czasu wolnego, jakie cechy powinien posiadać animator oraz pozna różnorodne techniki pracy z dziećmi i kwestie bezpieczeństwa podczas animacji w obiekcie turystycznym. Dodatkowo tworzymy spersonalizowane programy animacyjne dostosowane do warunków i możliwości obiektu.