Atrakcje dla dorosłych

Pokazy taneczne

Występy taneczne dopasowane do charakteru eventu to ciekawa forma urozmaicenia wydarzenia. Dobrze dobrane show taneczne sprawdzi się zarówno podczas imprez tematycznych, jak i bankietów czy wesel. Dopracowane choreografie, ciekawe stroje oraz różnorodność muzyczna zapewni zainteresowanie uczestników.

Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Pokaz barmański

Widowiskowy pokaz wykonywany przez doświadczonych artystów-barmanów. Niecodzienne show z wykorzystaniem butelek LED świecącymi w ciemności. Dodatkowo uczestników zaskoczy fire show, czyli układy płonącymi butelkami, efektowne przygotowanie drinków do muzyki oraz elementy pirotechniki scenicznej przygotowane do pomieszczeń zamkniętych.

Casyno

Casyno – klimatyczny zakątek, w którym fani gier mogą spróbować swoich sił przy profesjonalnych stołach i równie profesjonalnych krupierach. Atrakcja  fantastycznie sprawdza się podczas  licznych wydarzeń plenerowych. Cieszy się powodzeniem nie tylko u Panów ale również u Pań. W mobilnym kasynie dostępne są różnorodne propozycje gier.

Crossfit

Crossfit – program sportowych zmagań, prowadzony i nadzorowany przez doświadczonych trenerów. Zajęcia wzbudzają niesamowite emocje i zdrową rywalizację. Oprócz zmagań, każdy z gości eventu uzyska wiedzę w dziedzinie treningu siłowego i wytrzymałościowego. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących wzorców ruchowych w danych ćwiczeniach, poprawę ich, a także naukę nowych, ciekawych ćwiczeń.

LaserBox

LaserBox – to rozrywka zarówno dla dzieci, młodzieży jak  i dorosłych. To całkowicie bezpieczna rozrywka dostarczająca niezapomnianych wrażeń. Atrakcja zapewnia realizację dwóch gier, łączących świetną zabawę z ruchem oraz nutą rywalizacji. To właśnie z nami każdy może  poczuć się jak bohater kina akcji oraz wcielić się w postać superagenta z Mission Imposible bądź w łowcę laserów. W Laserboxie każdy może  poczuć się jak bohater kina akcji oraz wcielić się w postać superagenta z Mission Imposible bądź w łowcę laserów.

Fotobudka

Fotobudka – atrakcja umożliwia zachowanie wspomnienia z wydarzania w najlepszej formie! Podczas eventu dla uczestników dostępna jest fotobudka z mnóstwem zabawnych gadżetów.  Pamiątkowe zdjęcia z fotobudki to świetne rozwiązanie na wesela, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne czy okolicznościowe wydarzenia dla dzieci.

Strefa chillout

Podczas imprezy integracyjnej czy pikniku firmowego  proponujemy stworzenie komfortowej strefy chilloutu, w której uczestnicy  mogą odpocząć na leżakach lub wygodnych pufach.

Piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki stołowe to znana i bardzo lubiana gra. Największym atutem tej atrakcji jest fakt że każdy może w nią grać. Doskonała zabawa, rywalizacja i współzawodnictwo.

Tor aut

Tor aut – Miasteczko samochodowe w wymiarze 10 x 10 m, z 2 autami zdalnie sterowanymi, to nie lada gratka dla miłośników aut. Auta o wymiarach 42 cm x 29 cm, samym swoim wyglądem robi wrażenie. Pojazdy osiągają prędkość 30 Km/h i sprawiają masę pozytywnych emocji zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Tor zaopatrzony jest w przeszkody, slalomy oraz wyskocznie – dzięki czemu jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca! Atrakcję można bez problemu rozstawić na terenie zielonym.

Łuki

Łuki – blok strzelniczy, na którym sprawdzimy celność uczestników. Najpierw kilka strzałów próbnych a następnie przejdziemy do firmowej rywalizacji.

Mega piłkarzyki

Mega piłkarzyki to powiększona, dmuchana wersja znanych piłkarzyków stołowych, w której pionkami są prawdziwi zawodnicy. To gra w piłkę nożną na ogromnym dmuchanym boisku, gdzie zawodnicy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ich ruchy. Celem drużyny jest zdobycie jak najwięcej goli, wygranie meczu i całego turnieju! Widowiskowa zabawa oraz piłkarskie emocje sprawiają, że mega piłkarzyki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.