Atrakcje dla dzieci

Proponujemy Państwu szereg atrakcji dla dzieci, które urozmaicą każdą imprezę. Poniższe propozycje świetnie sprawdzają się podczas wyjątkowych dziecięcych urodzin, wesel, komunii czy wydarzeń organizowanych w szkołach i przedszkolach.

Kącik malucha

KĄCIK MALUCHA – mobilny żłobek stworzony z myślą o najmłodszych uczestnikach eventu. Proste animacje prowadzone przez animatorkę i mnóstwo atrakcji w postaci basenu z kulkami i różnorodnymi zabawkami na pewno ucieszą maluszków.

Kącik piekności

KĄCIK PIĘKNOŚCI, gdzie na dzieci czekają takie atrakcje jak MALOWANIE TWARZY, BROKATOWE TATUAŻE, KOLOROWE WARKOCZYKI ORAZ KREDOWNIE WŁOSÓW. Zabawa kolorami oraz możliwość ozdobienia własnego działa zapewniają świetną atrakcję każdego eventu. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczną zabawę.

Stanowisko łucznicze

STANOWISKO ŁUCZNICZE – niecodzienna atrakcja dla nieco starszych uczestnikówa. zabawy. Atrakcja odbywa się na specjalnie zaaranżowanym stanowisku, gdzie obsługa techniczna zawsze czuwa nad bezpieczeństwem łuczników oraz wspiera ich podczas korzystania z atrakcji.

Gry wielkoformatowe

GRY WIELKOFORMATOWE – atrakcje zapewniają możliwość przeniesienia zabawy w inny wymiar i pobudzają wyobraźnie do granic możliwości. Wśród gier wielkoformatowych w naszej ofercie znajdują się: Mega Twister (5x5m), Mega gra W Krainie Smerfów (5x5m), Mega Chińczyk (6x6m), Mega dmuchane piłki,  Mega skakana, bierki i puzzle w formacie XXL. 

Mega bańki i zamykanie w bańce

MEGA BAŃKI I ZAMYKANIE W BAŃCE – mega bańki, które zwracają uwagę wszystkich uczestników eventu. Nasze akcesoria umożliwiają puszczanie baniek każdemu uczestnikowi, a specjalny generator zapewnia niezliczoną ilość małych i dużych baniek. Dodatkowo polecamy atrakcją zamykania w bańce, gdzie przez chwilkę każdy może zostać otoczony magiczną bańką i zatrzymać się na moment w bańkowym tunelu.

Pokazy bańkowe

Magiczny pokaz, podczas którego zabierzemy naszych widzów w zaskakujący świat baniek mydlanych. Pokażemy różnorodne triki, które można samodzielnie wykonać z bańkami, w tym bańkę dymną, wypełnianie dużych baniek mniejszymi banieczkami, tworząc tym samym widowiskowy efekt. 

Tor aut zdalnie sterowanych

Miasteczko samochodowe z autami zdalnie sterowanymi, to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. Pojazdy osiągają prędkość 30 Km/h i sprawiają masę pozytywnych emocji zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Tor zaopatrzony jest w przeszkody, slalomy oraz wyskocznie – dzięki czemu jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca! Atrakcję można ulokować zarówno w namiocie jak i na terenie zielonym.

Balonowe kreacje

Balony to zdecydowany hit każdej imprezy! Nasz utalentowany baloniarz skręca balonowe cuda dla wszystkich dzieci. Atrakcja obowiązkowa podczas dziecięcych urodzin.

Szczudlarz

SZCZUDLARZ – fantastyczna trzymetrowa atrakcja, sprawdzająca się nie tylko w plenerze, ale również podczas wewnętrznych wydarzeń. Szczudlarz wchodząc w interakcje z uczestnikami może rozdawać pamiątkowe gadżety, rozbawiać i prowadzić powietrzne animacje.

VR – wirtualna rzeczywistość

Wirtualna rzeczywistość (VR) polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Jednak trudno to opisać słowami, niesamowite doznania a przede wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji jakich doświadczamy podczas zabawy. Tego trzeba doświadczyć, a my zapewniamy, że jest to zupełnie nowy wymiar rozrywki na najwyższym poziomie.

Mega dinozaur

Mega dinozaur – widowiskowe show zachwycające każdego uczestnika imprezy. Mega dmuchany dinozaur, mierzący 5 metrów wysokości i 3 metry długości chodzi, tańczy i robi zaskakujące sztuczki z piłką. Pokaz to połączenie zabawy i niecodziennego widowiska z udziałem animatorów i samych uczestników.

LaserBox

LaserBox – to rozrywka zarówno dla dzieci, młodzieży jak  i dorosłych. To całkowicie bezpieczna rozrywka dostarczająca niezapomnianych wrażeń. Atrakcja zapewnia realizację dwóch gier, łączących świetną zabawę z ruchem oraz nutą rywalizacji. To właśnie z nami każdy może  poczuć się jak bohater kina akcji oraz wcielić się w postać superagenta z Mission Imposible bądź w łowcę laserów. W Laserboxie każdy może  poczuć się jak bohater kina akcji oraz wcielić się w postać superagenta z Mission Imposible bądź w łowcę laserów.

Strefa klockolandii

Zróżnicowane klocki, zarówno pod względem rozmiarów jak i skomplikowania, umożliwią dzieciom zabawę i tworzenie całkiem nowych, niesamowitych budowli. W Klockolandii rozegrają się zawody na budowę najwyższej i najciekawszej wieży. Dodatkowo uczestnicy razem z animatorką będą mogli spróbować stworzyć gigantyczne  drewniane domino!

Malowanie na sztalugach

Malowanie na sztalugach (XXL ORAZ ZWYKŁE) – Nie da nie przejść obojętnie obok malarskiej sztalug w wersji mega. Uczestnicy zabawy mają możliwość stworzenia wspólnego dzieła. Poza ciekawą formą atrakcję wyróżnia również sensoryczny element zabawy, który pobudza kreatywność i twórczość uczestników.

Malowanie na folii

Malowanie na folii to ciekawa forma artystyczna, pobudzająca twórcze i kreatywne myślenie dziecka. Na kilkumetrowej folii dzieci będą tworzyć arcydzieła za pomogą farb, pędzi, a może nawet własnych palców!

Wata cukrowa / popcorn

Posiadamy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu.

Iluzjonista

Wyjątkowe show przygotowane z myślą o dzieciach, w którym iluzjonista zabiera dzieci w baśniowy świat magii, każdy uczestnik zabawy może poczuć się prawdziwym czarodziejem. Iluzjonista to gwarancja dobrej zabawy w magicznym świecie, a sam pokaz iluzji jest niezwykle ciekawą atrakcją, w której nie brakuje efektów specjalnych.

Balonowa bitwa

Na letnie upały mamy metodę. Wielka bitwa, podczas której wykorzystujemy kilka tysięcy balonów z wodą. Atrakcja zainteresuje każdego! Animatorki poprowadzą bitwę, która na długo pozostanę w pamięci wszystkich uczestników.

Piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki stołowe to znana i bardzo lubiana gra dla każdego w każdym wieku. Atrakcja sprawdza się na imprezach tematycznych oraz piknikach.