Dmuchańce

Dmuchańce – wynajem dmuchanych atrakcji, w tym zamków do skakania, zjeżdżalni dmuchanych na imprezy integracyjne, piknik firmowe, urodziny, wesela, czy imprezy okolicznościowe. . Oferujemy wynajem krótkoterminowy na imprezy, eventy i wynajem długoterminowy. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia nabyliśmy od sprawdzonych i bezpiecznych producentów.

W naszej ofercie dmuchańców dostępne są:

Mega dmuchany tor przeszkód

MEGA DMUCHANY TOR PRZESZKÓD – dwudziestometrowa dmuchana atrakcja z przeszkodami i dużą zjeżdżalnią. Atrakcja 2w1, w której mogą odbywać się dziecięce wyścigi zakończone długim i wesołym zjazdem. Wymiary 20x5m.

Dmuchany plac zabaw

DMUCHANY PLAC ZABAW – atrakcja dla małych i średnich uczestników. Kolorowy dmuchaniec z przeszkodami i mini zjeżdżalnią w środku. Wymiary 8x6m.

Mega dmuchane piłkarzyki

MEGA DMUCHANE PIŁKARZYKI – To powiększona, dmuchana wersja znanych piłkarzyków stołowych, w której pionkami są prawdziwi zawodnicy. To gra w piłkę nożną na ogromnym dmuchanym boisku, gdzie zawodnicy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ich ruchy. Celem drużyny jest zdobycie jak najwięcej goli, wygranie meczu i całego turnieju! Widowiskowa zabawa oraz piłkarskie emocje sprawiają, że mega piłkarzyki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.  Wymiary: 13x7m.

Kule Bumper Ball

KULE BUMPER BALL 2 SZTUKI – Kule to idealne urządzenie do wykonywania szalonych piruetów oraz akrobacji, w bardzo bezpiecznej odsłonie. Atrakcja dla młodzieży i dorosłych.

Zamek Rekin

ZAMEK REKIN – dmuchany zamek rekin do skakania. Wymiary: 5x5m. Idealna i bezpieczna atrakcja dla dzieci w różnym wieku.

Dmuchana zjeżdżalnia Fale i palmy

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA FALE I PALMY – dwutorowa zjeżdżalnia w hawajskim klimacie. Wymiary: 8x6m

Duża dmuchana zjeżdżalnia Jeep

DUŻA DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA JEEP – widowiskowa zjeżdżalnia dla starszych dzieci (od 8 roku życia). Wymiary: 8x6m

Mega Dart

MEGA DART Mega wersja popularnych rzutek nabiera nowego wymiaru! Podczas wydarzenia na Mega Darcie rozegrany zostanie turniej rzutów dla chętnych osób. Atrakcja zwraca uwagę swoim wymiarem, kolorami oraz możliwościami.

Psi Patrol

PSI PATROL – dmuchany plac zabaw z wewnętrzną zjeżdżalna. Jeden z najczęściej wybieranych dmuchańców w tematyce popularnej bajki Psi Patrol. Wymiary: 8x4m.

Happy Hop

HAPPY HOP – zameczek dla najmłodszych uczestników, pełen kolorowych piłeczek stanowi bezpieczną przestrzeń dla maluszków. Wymiary: 3,5×2,45m.

Basen z łódeczkami wodnymi

BASEN Z ŁÓDECZKAMI WODNYMI – Łódka jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie wodnych atrakcji dla dzieci. Jest bezpieczna i bezawaryjna. Wymiary basenu: 5x5m.

Kule wodne

KULE WODNE – niesamowita atrakcja, która pozwala lewitować n ad wodą w zamkniętej kuli. Atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Wymiary basenu: 5x5m.