Imprezy tematyczne dla dorosłych

Lata 20

Podczas eventu przeniesiemy się do okresu prohibicji i porachunków gangsterskich we Włoszech w latach dwudziestych. Podział uczestników na rodziny mafijne pozwoli im wcielić się w nowe role i  poczuć klimat prawdziwej włoskiej mafii! Wyjątkowa scenografia, dobrane stroje, profesjonalna obsługa muzyczna i niecodzienna adrenalina. Taki klimat tylko podczas podróży do lat XX ubiegłego stulecia.   Wśród zabaw: Pranie brudnych pieniędzy, Mafijny kod semaforowy, Włoskie kiss kiss, Ucieczka przed glinami.

PRL – komuno wróć!

Zakupy w Pewexach, puste półki w sklepach, czy wszechobecne kolejki… Czasy PRL każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym, jednak wspomnienia o tych chwilach wyzwalają sentyment i uśmiech , dlatego podczas eventu postaramy się odtworzyć ten niezapomniany klimat i atmosferę. Wśród zabaw: Taniec bufetowej, Mega memo PRL, Zupa w barze mlecznym, Protokół milicjanta.

Oktoberfest

Podczas Bawarskiego wieczoru czekają na Was niezapomniane piwne atrakcje, pełne rywalizacji zabawy wymagające  drużynowej współpracy. Octoberfest, jako najbardziej znane na świecie święto piwa obchodzone jest najhuczniej w Bawarii, jednak tym razem to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na Waszej imprezie! Kolorowe flagi, zielone „pumpy”, czapeczki, jodłowanie, wspaniałe bawarskie barmanki i dużo piwnej zabawy.  Wśród zabaw: Piwna sztafeta, Slalom z tacą, Drużynowe mierzenie brzuchów, Degustacje piwne.

Spartakiada

Program o tematyce sportowej oparty na konkurencjach team buildingowych, których celem jest współpraca całego zespołu. Podczas programu nie zabraknie elementów spartańskiej rywalizacji, pomysłowości uczestników i przede wszystkim satysfakcji z drużynowej  zabawy. Program Spartakiady dobierany jest do możliwości oraz liczby uczestników.  Wśród zabaw: Konstrukcja Atka, Drewniany labirynt,  Mega dmuchane rury, Spodnie trzyosobowe.

MTV

Program stwarza możliwości kreatywnego drużynowego działania. Samodzielne przerabianie utworów muzycznych, szalone choreografie i kolorowa scenografia eventu sprawiają, że firmowe show stanie się niezapomnianym punktem programu integracyjnego.  Bogata garderoba zapewni każdemu uczestnikowi wcielenie się w rolę ulubionej gwiazdy estrady lub wykreowanie zupełnie nową osobowość sceniczną.  Wśród zabaw: Jaka to melodia?, Drużynowe show, Taniec z gwiazdami

Milion w minutę

Ciekawe i zróżnicowane konkurencje powalą uczestników na kolana. Mając zaledwie minutę nasi goście programu będą musieli stawić czoło niecodziennym zadaniom. W tej zabawie liczy się spryt, ale też umiejętność współpracy i dystansu. Gra toczy się nie tylko o milion, ale o firmowe zwycięstwo!

Survival

Fabuła imprezy survivalowej dobierana jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości i liczby uczestników. Proponowane atrakcje gry terenowej mają na celu zaskoczyć uczestników i wprowadzić ich w niecodzienny klimat przygody i prawdziwego survivalu!  Wśród zabaw: Lina slackline, Strzelanie z łuku lub procy, Rozpalanie ognia, Orientacja w terenie.

Impreza militarna

Prawdziwie militarny klimat imprezy to nietypowy sposób na zorganizowanie integracyjnego eventu dla firm. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jazda czołgiem, ciężki sprzęt, paintball, wojskowy styl i niezapomniane wrażenia!

Agent Gwiazdy

Agent Gwiazdy to wielowątkowy program gry terenowej, podczas którego uczestnicy w pojedynkach z innymi drużynami pokonują swoje słabości. Pakiet startowy, który otrzymuje każda z drużyn prowadzi ich podczas niecodziennej podróży z tajnym agentem.

Piłkarski mundial

Jak to śpiewała Maryla Rodowicz „ Futbol, futbol, futbol, Przeżyjmy to jeszcze raz”, tym razem, w firmowych barwach. Piłkarska rywalizacja nabiera nowego znaczenia, kiedy do gry wchodzą państwa- drużyny. Nieważne czy jesteś amatorem czy profesjonalistą – firmowy mundial Cię zaskoczy.  Tutaj liczy się współpraca, spryt i dobra zabawa! Wśród zabaw: Mecz w kulach bumber ball, Mega dart, Slalom w alkogooglach, Piłkarskie spodnie trzyosobowe.

Konstruktorzy

Tematyka, której celem jest nie tylko integracja uczestników, ale również przedstawianie kreatywnych efektów współpracy zespołu. Każdy z uczestników będzie miał szansę sprawdzić się jako szalony konstruktor jeżdżących, latających czy nawet pływających maszyn. W tym programie nie ma żadnych granic, liczy się pomysł i współpraca!

Hawajskie Party

Aloha, kto nie marzy o wakacjach na Hawajach?! Tego dnia przeniesiemy się na gorące wyspy, by wczuć się w klimat prawdziwej hawajskiej zabawy. Tematyka Hawajska zapewnia kolorową scenografię, owocowe drinki, palmy, szalonego konferansjera, mnóstwo śmiechu i tematycznych gorących zabaw. Wśród zabaw: Hawajskie limbo, Rzut kokosem do celu, Kręgle z ananasów.

Firmowe wesele

Podczas wydarzenia integracyjnego uczestników zaprosimy na jedyne firmowe wesele. Drużyny będą uczestniczyć w przygotowaniach weselnych, oficjalnym weselu oraz poprawinach. Każda z drużyn, a tym przypadku rodzin weselnych musi mieć przecież Panią Młodą i Pana Młodego, jak również świadków i pozostałych gości, więc uczestnicy muszą wcielić się w nowe role! Weselny event integracyjny to połączenie zwariowanej zabawy, polskich tradycji, współzawodnictwa i nietuzinkowych emocji. Jesteście gotowi na jedyne takie firmowe wesele?  Wśród zabaw: Stworzenie weselnej orkiestry, Weselne kreacje, Toast za młodą parę, Rzut welonem i krawatem.

Disco lata 80/90

Disco klimat to lekko kiczowata impreza w iście rozrywkowym stylu. Tańców i śpiewów nie może zabraknąć.  Dajcie się porwać gorączce sobotniej nocy i zostańcie Królem lub Królową Parkietu. Załóżcie dzwony, poprawcie afro i przenieście się do epoki, w której w dyskotekach dominowali ABBA i Boney M! Lata 80/90-ste, klimat nocnego klubu,  obowiązkowy nadmiar kolorów, brokatu i kiczu – oto nasza scenografia. Postaramy się, aby taneczna zabawy na długo pozostały w pamięci uczestników! Wśród zabaw: Disco quiz, Taneczne wyzwanie króla popu, Karaoke disco.

Szpital

Witamy na oddziale! Podczas szpitalnej podróży towarzyszyć Wam będzie zespół szalonych pielęgniarek oraz on najważniejszy na całym oddziale – Ordynator. Kontroli Sanepidu dawno w naszym szpitalu nie było, jednak to nie problem, ponieważ pacjenci nie narzekają. Uczestnicy walczyć będę nie tylko o zdrowie, ale również o tytuł NAJLEPSZEGO SZPITALNEGO ODDZIAŁU! W punktacji pod uwagę rada szpitalna będzie brała – zaangażowanie pacjentów, znajomość zasad panujących w szpitalu oraz to, czy aby na pewno przestrzegają wszystkich zaleceń lekarskich. Szykujcie skierowania, zakładajcie szpitalne kapcie i zaczynamy!  Wśród zabaw: Badanie wzroku, Drużynowa pierwsza pomoc, Taneczna lekcja anatomii.

Dziki zachód

Z nami każdy poczuje się jak bohater Dzikiego Zachodu. Westernowe zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się uczestnicy zweryfikują prawdziwego szeryfa! Nie zabraknie rzutów lasso, próby poskromienia byka, integracji Indian i obowiązkowej muzyki country. Wśród zabaw: Strzelanie z łuku, Byk Rodeo, Rzut podkową do celu, Kowbojskie lasso.

Dookoła świata / impreza lotnicza

Uczestników wydarzenia zabierzemy w podróż dookoła świata. Klimat całego wydarzenia zostanie uwzględniony w tematycznych konkurencjach, strojach prowadzących oraz podróżniczej scenografii. Międzynarodowe potyczki, które zaproponujemy uczestnikom wydarzenia nawiązywać będą do poszczególnych państw i ich kultury i obyczajów.

Ekstremalne igrzyska

Sportowo-logiczny program zabaw oparty na konkurencjach team buildingowych, których celem jest współpraca całego zespołu. Podczas programu nie zabraknie elementów zdrowej rywalizacji, pomysłowości uczestników i przede wszystkim dobrej zabawy. Ekstremalne Igrzyska to rodzaj podchodów z zadaniami. Uczestnicy otrzymują mapę z kolejnością stacji, do której muszą dotrzeć w wyznaczonym czasie. Igrzyska to ekstremalna trasa pełna przygód i niecodziennych zadań. Poza realizacją poszczególnych konkurencji uczestnicy będą odstawiać swoje szansę na zwycięstwo, tym samym zbierając punkty, które będą mogli podwoić lub stracić.