Warsztaty

Rodzinne warsztaty recykligowe

RODZINNE WARSZTATY RECYKLINGOWE  – Celem warsztatów jest propagowanie i pogłębianie wiedzy na temat ekologii i troski o środowisko. Poprzez współpracę rodzic-dziecko kształtowane jest pozytywne podejście do kwestii ochrony środowiska naturalnego.

Warsztaty manualne

WARSZTATY MANUALNE – Kreatywne zajęcia rozwijające manualne umiejętności dziecka w zakresie manualno-sensorycznym. Niecodzienne propozycje z wykorzystaniem codziennych przedmiotów

Warsztaty konstrukcyjne – Inspektor Gadżet

WARSZTATY KONSTRUKCYJNE – INSPEKTOR GADŻET – Warsztaty z Inspektorem Gadżetem mają za zadanie wyzwolenie kreatywności wśród dzieci, pokazanie możliwości samodzielnego tworzenia połączonego z zabawą.

Warsztaty doświadczalne – mobile laboratorium

WARSZTATY DOŚWIADCZALNE – MOBILNE LABORATORIUM  – Wykonywanie domowych doświadczeń i eksperymentów to zawsze świetna zabawa! Działanie z małą pomocą. Kreatywne zajęcia rozwijające manualne umiejętności dziecka w zakresie manualno-sensorycznym. Niecodzienne propozycje z wykorzystaniem codziennych przedmiotów. Poza pokazem doświadczeń przez animatora, uczestnicy będą mogli samodzielnie wykonać przygotowane doświadczenia.

Muzyczne warsztaty Bum Bum Rurki

MUZYCZNE WARSZTATY – BUM BUM RURKI  – Kolorowa eksplozja rytmu i dźwięku uzyskana dzięki specjalnym bum bum rurkom. Bum Bum Rurki wykonane z bezpiecznego tworzywa, są lekkie i dokładnie nastrojone, a ich kolorystyka odpowiada określonym dźwiękom. Świetnie sprawdzają się w łatwej i szybkiej nauce rytmu. Granie polega na uderzaniu nimi o dowolną powierzchnię, np. ławkę, krzesło lub kolano czy wnętrze dłoni – kolorowe rurki wydobędą określone, harmonijne dźwięki.

Warsztaty słodkości

WARSZTATY SŁODKOŚCI – podczas wydarzenie przygotowujemy słodki market, w którym uczestnicy  mogą przygotować upominkowe słoiczki   z cukierkami. Słoiczki samodzielnie dekorujemy,  tak aby stanowiły słodką pamiątkę po zakończeniu wydarzenia.

Warsztaty dekorowania pierników

WARSZTATY DEKOROWANIA PIERNIKÓW – słodka atrakcja, podczas której dekorujemy świąteczne pierniczki. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. Świąteczny przysmak smakuje jeszcze lepiej, kiedy jest możliwość samodzielnie go udekorować i podarować najbliższym.

Klockolandia i strefa zabaw logicznych

KLOCKOLANDIA I STREFA ZABAW LOGICZNYCH to specjalnie przygotowana strefa, w której znajdują się zróżnicowane pod względem wielkości i skomplikowania klocki. Atrakcja na dzieci w każdym wieku, zainteresuje zarówno maluszki, jak i starszych uczestników eventu. Strefa klocków idealnie sprawdza się zarówno na wewnętrznych, jak i na plenerowych imprezach. Różnorodne klocki zapewniają mnóstwo możliwości do zabawy.

Warsztaty tworzenia mydełek

Warsztaty tworzenia mydełek glicerynowych – warsztaty podczas których dzieci razem z animatorem tworzą własnoręcznie robione pachnące i kolorowe mydełka glicerynowe. Podczas warsztatów eksperymentujemy z kształtem, zapachem, formą oraz fakturą mydełek. Zrobione przez dzieci mydełka stanowią oryginalny pomysł na prezent na każdą okazję!

Żonglerka – warsztaty dla dzieci

ŻONGLERKA – WARSZTATY DLA DZIECI  – Autorski program warsztatów żonglowania skierowany do dzieci. Zabawne i angażujące ćwiczenia mają zachęcić uczestników do poznawania sztuki żonglowania. Elementy programu zakładają zabawy indywidualne i grupowe z wykorzystaniem kolorowych piłeczek, a to wszystko przygotowane pod energetyzującą muzykę.